BNN Inc. yayın evi UI Graphics Adlı Kitabında Tasarımıma Yer Verdi.

Behance ve Dribbble üzerine, işlerimden fırsat buldukça kullanıcı dostu mobil arayüz tasarımları yaparak ekliyorum. Yeni öğrendiğim ya da denemek isteyip fırsat bulamadığım çizgileri ve yapıları fırsat arası zamanlarımda bol bol projelendirip yayınlıyorum. Bu tasarımlarımdan bir tanesi, BNN INC. yayın evinin son çıkartığı “UI Graphics” adlı kitabında yer aldı.
Portfolio içeriğime eklediğim son tasarım olan “CleanMobile” adlı mobil konsept arayüz tasarımı, diğer mobil arayüz tasarımlarına nazaran daha sade bir yol izleyerek geliştirdim. Bunun yanında Behance proje sunumunu da uzun süre harcadığım ve bol bol projeler inceleyerek geliştirdiğim doğrudur. (:

Tasarımımın Behance Linki

bnn-inc-kitap
Japonya’da bulunan ve Tokyo merkezli BNN INC. yayın evinin belirli dönemler; grafik, teknoloji ve sanat alanları üzerine kendisini geliştirmek isteyen okuyucularına kitaplar çıkartıyor. BNN’in son çıkardığı kitap ise “UI Graphics” adlı mobil kullanıcı deneyimine örnekler dolu ve faydalı bir kitap.

 

bnn-1

 

Tüm serüven; UI Graphics adlı kitap basılmadan önce, BNN INC. editörlerinden biri eposta yolu ile benimle iletişime geçmesiyle başladı. Aralık 2015 tarihinde piyasaya süreceği mobil arayüz tasarımları konulu kitaplarında benim tasarımım olan “CleanMobile UI&UX Design” adlı tasarımama da yer vermek istediklerini belirtiler. Ekim ayının sonlarına doğru bir kaç eposta alışverişi ardından bilgilerimi ve proje içeriğini BNN yayın evine ulaştırdım. İşlem sonunda; 21 Aralık 2015 tarihinde katkıda bulunan tasarımcılara erken gönderim yaparak kitabın bulunduğu kargoyu sonunda teslim aldım.

Lafın özeti; Harika basım kalitesi, içeriği dolu dolu nur topu gibi Japonca “UI Graphics” adlı bir kitaba sahip oldum. (:

 

bnn-3

 

BNN INC. Yayın evinin resmi web site adresi

“UI Graphics” adlı kitabın link adresi

Kitabın Amazon Sitesinde Satış Linki

Tasarımımın Behance Portfolio Linki

 

BNN INC. yayın evinin benimle iletişime geçmesi ve kitaplarında benim tasarımıma yer vermeleri gerçekten çok goşuma gitti. Tüm emeği geçen sevgili editörlere teşekkürlerimi borç bilirim..

 

bnn-2